Dlaczego coaching dietetyczny?

 …bo prawidłowe odżywianie to coś więcej niż stosowanie się do ustalonego jadłospisu

Umiejętności zdobywane na spotkaniach z coachem dietetycznym mają procentować całe życie. Zamiast jadłospisu coach daje praktyczne informacje o tym, jak się odżywiać i wyposaża w umiejętności, które pozwolą zastosować je na co dzień. Jedzenie jest nieodłączną częścią naszego życia, ma przemożny wpływ na zdrowie i – wbrew pozorom – naprawdę nie jest prostą sprawą.

…bo przyczynia się do promowania prawidłowych postaw

Nabyte umiejętności przeszczepione na grunt rodzinny czy zawodowy sprawiają, że wiedza o prawidłowym odżywianiu zostaje przekazywana dalej. I o to chodzi! Im więcej osób wokół nas porzuci niewłaściwe nawyki żywieniowe, tym lepiej dla wszystkich.

…bo oznacza rozwój

Jak każda forma coachingu, coaching dietetyczny zakłada rozwój człowieka i wzrost jego samoświadomości. Sukces w zakresie pozytywnych zmian w sposobie odżywiania pociąga za sobą poprawę funkcjonowania również w innych obszarach aktywności. Lepsze samopoczucie to przecież więcej energii i wigoru, które muszą znaleźć ujście w konkretnym konstruktywnym działaniu.
 

O mnie

Nazywam się Paulina Owsińska-Sołtysiak i jestem:
* psychologiem
* dietetykiem
* oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym

Prowadzę sesje terapeutyczne, przeprowadzam szkolenia i warsztaty oraz redaguję artykuły o tematyce psychologicznej i dietetycznej. Pomaganie ludziom jest moją pasją. Mogę pomóc również Tobie. Skontaktuj się ze mną i zapytaj o szczegóły.

Kontakt

Telefon: 506-285-157 (w godz. 9-19)
Email: paulina.owsinska.soltysiak@gmail.com

Instytut Psychoterapii EGO
ul. Konopnickiej 6/2, Poznań

Znajdź mnie na Facebooku:

Psycholog | Psychoterapeuta | Dietetyk

„Nic tak nie wpływa na ducha, jak ciało” – powiedział Witold Gombrowicz. A kondycja ciała zależy od ducha – chciałoby się dodać. Praca nad dobrym stanem jednego i drugiego to klucz do satysfakcji z życia.

Skorzystaj z mojej pomocy m.in. gdy:
* chcesz czuć się lepiej w swoim ciele
* przezwyciężyć problemy, które teraz wydają się przerastać Twoje siły
* chcesz zmienić swoje życie.