Coaching dietetyczny

Coach dietetyczny nie jest osobą, której zadanie ogranicza się do ułożenia jadłospisu i nakazania, by się do niego stosować. To specjalista, który zmotywuje Cię do wdrożenia w życie dobrych nawyków żywieniowych i będzie wspierał w ich utrzymywaniu. Pomoże także przełamać bariery, które uniemożliwiają Ci zmianę i nie pozwalają się cieszyć ani zdrowiem, ani dobrym wyglądem. Coaching dietetyczny zakłada rozwój człowieka i wzrost jego samoświadomości. Sukces w zakresie prawidłowego odżywiania się nieuchronnie pociąga za sobą poprawę funkcjonowania w innych dziedzinach życia. Lepsze samopoczucie to bowiem więcej energii i chęci do podejmowania nowych wyzwań!
 

O mnie

Nazywam się Paulina Owsińska-Sołtysiak i jestem:
* psychologiem
* dietetykiem
* oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym

Prowadzę sesje terapeutyczne, przeprowadzam szkolenia i warsztaty oraz redaguję artykuły o tematyce psychologicznej i dietetycznej. Pomaganie ludziom jest moją pasją. Mogę pomóc również Tobie. Skontaktuj się ze mną i zapytaj o szczegóły.

Kontakt

Telefon: 506-285-157 (w godz. 9-19)
Email: paulina.owsinska.soltysiak@gmail.com

Instytut Psychoterapii EGO
ul. Konopnickiej 6/2, Poznań

Znajdź mnie na Facebooku:

Psycholog | Psychoterapeuta | Dietetyk

„Nic tak nie wpływa na ducha, jak ciało” – powiedział Witold Gombrowicz. A kondycja ciała zależy od ducha – chciałoby się dodać. Praca nad dobrym stanem jednego i drugiego to klucz do satysfakcji z życia.

Skorzystaj z mojej pomocy m.in. gdy:
* chcesz czuć się lepiej w swoim ciele
* przezwyciężyć problemy, które teraz wydają się przerastać Twoje siły
* chcesz zmienić swoje życie.